O nas

 

Internet to globalna ogólnoświatowa sieć komputerowa . Jego historia sięga lat 60. XX wieku, kiedy amerykańska firma RAND Corporation prowadziła badania nad możliwościami dowodzenia i łączności w warunkach wojny nuklearnej . Na podstawie jej raportów podjęto badania nad skonstruowaniem sieci komputerowej mogącej funkcjonować pomimo zniszczenia jej części.

 

Internet dziś to nieodłączna część naszego życia, ciągle rozwijana i poszerzana o nowe usługi. Dostęp do ogólnoświatowej sieci daje nam możliwość kontaktu z rodziną

w każdym zakątku Świata. Internet w łatwy sposób może nam ułatwić prowadzenie własnej firmy, jest przecież ogromną bazą zawierającą informacje na temat naszych przyszłych klientów. Przykładem jest to że właśnie czytasz ten tekst i znalazłeś nas w sieci.

 

Nasza oferta stałego nie limitowanego dostępu do Internetu sięga terenu Gminy Aleksandrów Łódzki, Gminy Poddębice, Gminy Dalików, Miasta Zgierza, Miasta Konstantynów Łódzki. Posiadamy stworzone pakiety dla domu jak i firm.

 

Od 2014 roku zaczęliśmy budowę sieci światłowodowej na terenie miasta Aleksandrowa Łódzkiego i osiedla "Zielony Romanów" w Łodzi. Obecnie nasza sieć światłowodowa obejmuje: Osiedlę Słoneczne, blok ul. Kraszewskiego 1-3, blok ul. Zgierska 48/58.

 

Do sieci światłowodowej podłączamy również firmy z Aleksandrowa Łódzkiego. Naszymi klientami w technologii światłowodowej są, m.in. Salon Hyundai Syguła, Martis - Stilon, Lumons Sp. z o.o....

 

Na pewno Państwo znajda pakiet najbardziej odpowiadający własnych potrzebom i oczekiwaniom.

 

Przewagą naszej Firmy nad konkurencją jest nie stosowanie praktyk sprzedaży łączonej, koszta miesięczne korzystania z dostępu do Internetu to cała kwota którą Państwo ponoszą za nielimitowany dostęp do sieci. Nie sprzedajemy dostępu do internetu, wymagając od klienta opłacania abonamentu za telefon czy telewizje kablową.

 

Jesteśmy firmą lokalną, zapewniającą szybki kontakt z klientem w każdej sytuacji.

 

Staramy się wprowadzać liczne innowacje, jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami informatycznymi. Przede wszystkim  staramy się, aby każdy nasz Klient czuł, że może na nas polegać i że poziom oferowanych mu usług jest najwyższy z możliwych. Na terenie Aleksandrowa Łódzkiego, Rąbienia i okolic zapewniamy kompleksową obsługę internetową dla firm i osób prywatnych. W najbliższej przyszłości planujemy poszerzenie wachlarza naszych usług, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dostępu do internetu, sprzętu sieciowego oraz usług informatycznych konfiguracji routerów, bramek VOIP itp..